Oferta

Wyjątkowe chwile wymagają niezwykłej oprawy. W GoTesla doskonale to rozumiemy, dlatego zapraszamy Cię do przejrzenia naszej oferty na wydarzenia specjalne jak śluby, czy spotkania biznesowe. Wybierz jeden z dostępnych modeli Tesli i spraw by te niezwykłe chwile zapisały się na długo w pamięci Twojej i Twoich gości. Wybierz dogodny dla siebie termin i umów się na jazdę.

Tesla to samochód, który budzi emocje. Tak wiele się o nim mówi. Jednak czy wiesz, jaki jest naprawdę? Wypożycz jeden z najnowocześniejszych samochodów świata, przetestuj go i daj się porwać emocjom.

Wyjątkowe chwile wymagają niezwykłej oprawy, dlatego zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty. Nasze samochody pozwolą Wam subtelnie podkreślić rangę tej niezwykłej ceremonii.

Poszukujesz samochodu idealnego do uświetnienia ważnego wydarzenia?
Tesla sprawdzi się doskonale jako samochód na niezapomniany wieczór, spotkanie biznesowe, czy do przewiezienia ważnych gości. Poznajcie naszą ofertę w zakresie eventów.

Samochód, który skręca, parkuje i zmienia pas bez udziału kierowcy? Brzmi jak odległa przyszłość? Wypożycz Teslę i przekonaj się, że najnowocześniejsza technologia jest na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do skorzystania z opcji Autopilot Experience.

Poszukujesz eleganckiego i komfortowego samochodu do przewiezienia ważnych gości. Tesla to jeden z najbezpieczniejszych samochodów świata, który łączy elegancki design z wygodą klasy premium.