Elektryzująca moc
Tesla Model S rozpędza się do 100 km/h w 4,4 sekundy. Energię do silników o mocy 525 KM dostarcza akumulator o pojemności 90 kWh.
Nowoczesna elegancja
Model S łączy elegancki wygląd klasy premium z najnowszą technologią. W jej wnętrzu zastosowano skórzaną tapicerkę Nappa i stylowe drewniane wykończenia w kolorze Figured Ash.
System Dual Motor
System oparty na dwóch silnikach, które oddzielnie napędzają przednie i tylne koła. Gwarantuje to doskonałą przyczepność oraz przyspieszenie.
Arrows Right GO Tesla
Kosmiczna
technologia
Model S został wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię.
Duży i wygodny 17” ekran dotykowy pozwala na sterowanie superkomputerem Tesli.
Ekran pozwala na swobodną konfigurację ustawień kamer, klimatyzacji, stylu jazdy.
To Twoje centrum łączności ze światem, wyposażone w Bluetooth, USB i stałe połączenie z Internetem.
Stały dostęp
do internetu
Tesla jest na stale podłączona do sieci umożliwiając korzystanie z takich opcji jak Google Maps czy Spotify. Dostęp do Internetu pozwala również na otrzymywanie aktualnych informacji o pogodzie czy warunkach na drodze.
Technologia
Smart Summon
Sterowanie samochodem za pomocą smartfona?
Z Teslą to możliwe!
Technologia Smart Summon pozwala na zdalne kierowanie pojazdem z użyciem smartfona. Po wydaniu odpowiednich komend na ekranie smartfona, Tesla sama wjedzie i wyjedzie z garażu, lub przejedzie kilka metrów w tył lub w przód, gdy na parkingu brakuje miejsca. Potrafi także dojechać do wskazanego na mapie smartfonu miejsca. A wszystko to bez udziału kierowcy wewnątrz auta. System czujników sprawi, że samochód bezpiecznie wykona wszelkie manewry.
Samoczynna
zmiana pasa ruchu
Inteligentny
system parkowania
Zdrowie i komfort
Zastosowane w Modelu S rozwiązania stworzono z myślą o komforcie oraz zdrowiu kierowcy i pasażerów.
Przestronne wnętrze, podgrzewane fotele oraz dodatkowe miejsce na bagaże pod maską. System bezkluczykowego dostępu oraz aktywacji głosowej.
System filtrów HEPA z trybem Bio-Weapon Defense, które usuwają prawie 99,97% zanieczyszczeń, bakterii i alergenów z powietrza wewnątrz kabiny.
Największy zasięg na jednym jednym ładowaniu – aż 474 km (dzięki akumulatorowi 90kWh). Wygodny system ładowania z dołączonym przewodem wyposażonym w przejściówki 240V oraz J1772.
Bezpieczeństwo
Tesla od podstaw została zaprojektowana tak, by być jednym z najbezpieczniejszych samochodów świata.
Aktywne technologie zapewniające bezpieczeństwo jakie w niej zastosowano to między innymi system unikania kolizji czy hamowania awaryjnego.
Liczne udogodnienia kryją ledowe reflektory. Trzy możliwe pozycje pozwalają na lepsze oświetlenie drogi, a światła przeciwmgielne LED znacznie ułatwiają jazdę w trudnych warunkach.
Każdy z Modeli S wyposażono w przedni sonar, 12 ultradźwiękowych sensorów oraz 6 kamer. Dzięki temu kierowca otrzymuje obraz całego obszaru dookoła samochodu.
System Dual Motor
System oparty na dwóch silnikach, które oddzielnie napędzają przednie i tylne koła. Gwarantuje to doskonałą przyczepność oraz przyspieszenie. Silniki mają niewielkie rozmiary i masę. Wykorzystanie najnowszych technologii i materiałów zapewnia niezwykłą skuteczność i trwałość napędu Tesli.
Zawieszenie w wersji smart
Automatycznie dostosowuje wysokość samochodu do rodzaju nawierzchni i prędkości.
Dzięki temu podczas szybkiej jazdy na autostradzie możemy obniżyć zawieszenie zwiększając przyczepność i bezpieczeństwo. Z kolei w mieście możemy je podnieść, co pozwoli nam na wygodniejsze pokonywanie nierówności. Model S posiada 4 wysokości zawieszenia, które można zmieniać również z poziomu panelu kontrolnego.
Rezerwacje GO Tesla
Arrows Left GO Tesla