Go Tesla - Model X
Najszybszy SUV świata
Tesla Model X dysponuje akumulatorami o pojemności 100kWh oraz silnikami pozwalającymi przyspieszać do 100 km/h w 4,7 sekundy.
Nowoczesny design
Tesla X charakteryzuje się bardzo nowoczesnym designem. Drzwi Falcon Wings stanowią jej znak rozpoznawczy, a panoramiczna przednia szyba gwarantuje niesamowite wrażenia wizualne podczas jazdy.
Duży zasięg
Pełna bateria pozwala na przejechanie prawie 500 km. Jest to spory zasięg, jak na na tak duży pojazd o masie blisko 2,5 tony.
Arrows Right GO Tesla
Tesla Model X to samochód, który wyróżnia się spośród innych.
Drzwi typu Falcon Wings
Stanowią znak rozpoznawczy modelu X. Pozwalają na wygodne wsiadanie i opuszczanie pojazdu, przyciągają wzrok, a system wykrywania przeszkód i zapamiętywania wysokości otwarcia, pozwala na komfortowe i bezpieczne ich funkcjonowanie w każdych warunkach.
Przestronne
wnętrze
Zastosowano w nim drewniane wstawki w kolorze Dark Ash nadające mu stylowy wygląd.
17 calowy panel
Pozwalający sterować autopilotem, sferą infotainment oraz ustawieniami samochodu.
System bezkluczykowy
Pozwalający na otwieranie i uruchamianie samochodu bez użycia kluczyka 
System dostępu do internetu
Tesla jest na stałe podłączona do sieci, umożliwiając korzystanie z takich opcji jak Google Maps czy Spotify. Stały dostęp do internetu pozwala również na otrzymywanie aktualnych informacji o pogodzie czy warunkach na drodze.
Panoramiczna przednia szyba
Znacznie polepsza widoczność, pozwalając na podziwianie krajobrazu lub rozgwieżdżonego nieba. Część powierzchni szyby, dla lepszej widoczności, pokryto powłoką przeciwsłoneczną.
Przestrzeń
Model X oferuje przestronne wnętrze, które gwarantuje wygodną podróż dla całej rodziny.
Samochód rodzinny
W wariancie z trzema fotelami w tylnym rzędzie gwarantuje wygodną podróż i dużo miejsca na bagaże. Brak skrzyni biegów pozwolił na dodanie w pierwszym rzędzie bardzo dużego i wygodnego schowka, w którym spokojnie zmieścimy mniejszą torebkę, butelkę wody czy inne użyteczne akcesoria.
Bagażnik o pojemności 2000 L
Bagażnik z tyłu oferuje nam ponad 2000 litrów pojemności. Umożliwia również zmianę ustawienia foteli i dostosowanie go do naszych potrzeb. W efekcie spokojnie zapakujemy do niego rower, deskę snowbordową czy bagaże naszych gości
Dodatkowe miejsce na bagaż
Dodatkowe miejsce na bagaż z pewnością przyda się podczas dłuższego wyjazdu z rodziną. Zamiast silnika tradycyjnie umieszczonego pod maską otrzymujemy dodatkowy bagażnik o pojemności prawie 200 litrów.
Arrows Left GO TeslaArrows Right GO Tesla
Bezpieczeństwo i technologia
Model X został zaprojektowany tak, by być jednym z najbezpieczniejszych SUV-ów świata.
Dodatkowa strefa buforowa
W miejscu silnika znajduje się bagażnik, który podczas zderzenia działa jak dodatkowa strefa buforowa, chroniąca pasażerów.
System filtrów HEPA
System filtrów HEPA z trybem Bio-Weapon Defense, które usuwają prawie 99,97% zanieczyszczeń, bakterii i alergenów z powietrza wewnątrz kabiny
Automatyczne hamowanie awaryjne
Samochód wyposażono w wiele funkcji zapewniających bezpieczeństwo: automatyczne hamowanie awaryjne, ostrzeżenie o kolizji bocznej czy ostrzeżenie o niekontrolowanej zmianie pasa ruchu.
Tryb wartownika
Tryb Wartownika, który monitoruje otoczenie pojazdu podczas postoju. Kiedy wykryje ruch, zaczyna rejestrować obraz z sześciu kamer. Te same kamery nagrywają też obraz podczas jazdy, który może być później odtworzony w razie potrzeby.
Technologia
Smart Summon
Sterowanie samochodem za pomocą smartfona?
Z Teslą to możliwe!
Technologia Smart Summon pozwala na zdalne kierowanie pojazdem z użyciem smartfona. Po wydaniu odpowiednich komend na ekranie smartfona, Tesla sama wjedzie i wyjedzie z garażu, lub przejedzie kilka metrów w tył lub w przód, gdy na parkingu brakuje miejsca. Potrafi także dojechać do wskazanego na mapie smartfonu miejsca. A wszystko to bez udziału kierowcy wewnątrz auta. System czujników sprawi, że samochód bezpiecznie wykona wszelkie manewry.
Samoczynna
zmiana pasa ruchu
Inteligentny
system parkowania
Arrows Right GO Tesla
System
Auto Park
System Auto Park wyszuka wolne miejsce i po uruchomieniu procedury sam zaparkuje. Dzięki niemu uciążliwe poszukiwanie miejsca i parkowanie stanie się proste i wygodne.
System
Autopilot
Model X wyposażono w zaawansowane technologicznie systemy wspierające kierowcę. Autopilot zadba o zachowanie bezpiecznej odległości od jadących przed nami pojazdów. Dostosuje również prędkość jazdy do warunków oraz ograniczeń prędkości panujących na drodze. 
Poznaj funkcje aplikacji
Dzięki aplikacji Tesla możesz uzyskać dostęp do swojego pojazdu Tesla z dowolnego miejsca.
zaplanowanie godziny odjazdu, do której Tesla odśnieży samochód i przygotuje kabinę
ustawienie limitu prądu ładowania
zaplanowanie ładowania w godzinach, kiedy energia kosztuje mniej
otwieranie oraz zamykanie pojazdu i jego elementów
podgląd lokalizacji i aktualnej prędkości
statystyki ładowań i kalkulator oszczędności w stosunku do aut spalinowych
ograniczenie prędkości
użycie sygnałów świetlnych i dźwiękowych, ułatwiające znalezienie pojazdu na parkingu
Zawieszenie w wersji smart
Automatycznie dostosowuje wysokość samochodu do rodzaju nawierzchni i prędkości
Dzięki temu podczas szybkiej jazdy na autostradzie możemy obniżyć zawieszenie, zwiększając tym samym przyczepność i bezpieczeństwo jazdy. Z kolei w mieście możemy je podnieść, co pozwoli nam na wygodniejsze pokonywanie nierówności. Model X posiada 5 wysokości zawieszenia, które można zmieniać również z poziomu panelu kontrolnego.
Arrows Right GO Tesla
Arrows Left GO Tesla